Solární sprcha, báječný doplněk zahrady nejenom v horkých letních dnech

Posted on Posted inVýrobky

Co budete potřebovat? Pouze přívod kvalitní vody, určené k běžnému provozu, jako je sprchování. Žádnou jinou energii nepotřebujete. Umisťuje se na teplé a slunné místo, které by mělo být rovné.
Solární sprcha je ideální doplněk zahrady.

sprcha

Má hned několik výhod:

  1. Nepotřebuje žádný přívod elektrické nebo jiné energie – vodu budete mít teplou za pomocí slunečního záření, takže nemusíte připojovat žádnou energii. Tělo se nahřívá samovolně a teplou vodu budete mít díky tomu, že produkt stojí na sluníčku, kde na tělo svítí po celý den teplé sluneční záření a sprchu nahřívá.
  2. Budete mít teplou i studenou vodu kdykoliv – velkou výhodou je regulace teploty. Studenou vodu si můžete pustit kdykoliv a za pomocí páčky, kterou mají veškeré produkty. Díky ní můžete regulovat teplotu vody i na teplejší. Jenom pozor. Voda může dosahovat až 60°C, takže je na místě regulovatelnost teploty. Díky tomu se můžete opláchnout studenou a osvěžit se, nebo zvolit teplejší vodu, příjemné teploty na opláchnutí.

teplo

  1. Vhodné pro děti i dospělé, nebo pro zahrádkáře – nepotřebujete ani bazén, stačí trocha vody, která nebude úplně ledová, a děti z toho budou mít ohromnou radost. Vybírat si můžete z několika různých druhů produktů, nabízí se dokonce i přenosné typy, nebo ty zabudované v zemi. Vhodné pro zahrádkáře, kteří se chtějí po náročném dni osvěžit a opláchnout večer na chatě, ale i pro děti a domácí mazlíčky, které tímto způsobem můžete zabavit a udělat jim velkou radost.
  2. Ideální k bazénu – Abychom docílili optimálních hodnot kvality bazénové vody, musíme dbát na její správné čištění. Jistě víte, že čím více nečistot tím více musíte přidávat do vody bazénové chemie. Tímto způsobem zamezíte vniku nečistot alespoň z vaší kůže, když se před vstupem do bazénu opláchnete vodou. Pak už můžete v klidu vejít dovnitř, aniž byste vnášeli zbytečné nečistoty, jako je krém na opalování na vašem těle, zbytky prachu z oblečení, šupinek kůže, nebo trávy na nohou, když chodíme boso po trávníku nebo jiných nečistot, které nám ulpívají na chodidlech.
  3. Vynikající způsob, jak se opláchnout, když vyjdete z bazénu – smyjete ze sebe chlór a nemusíte přitom vstupovat do domu. Nenosíte tam kapky vody, neděláte v domácnosti nepořádek, a jakmile se venku opláchnete, můžete zůstat klidně ještě na terase se slunit. Vždy je nejdůležitější ze sebe smýt bazénovou chemii a chlór, který se nám do těla dostává i přes pokožku.