Zvolte originální dárek v podobě exit game Pardubice

Váháte, čím pěkným obdarovat někoho ze svých blízkých k narozeninám? Máte zájem o opravdu originální dárek? O takový, který překvapí a zaručeně nezklame?

domino

V tom případě byste měli vsadit na zážitky. Když darujete zážitek, tak máte o překvapení postaráno. A pokud víte, co daného člověka baví a dokážete se mu strefit do vkusu, pak darujete ten nejlepší dárek pod sluncem, který se nikdy neomrzí, neboť lidé se rádi pouštějí do nových věcí a milují napětí a to příjemné mrazení před akcí. Takže nic proti klasické láhvi vína anebo bonboniéře, které nikoho neurazí, ale pokud chcete člověka nadchnout, tak jednoznačně sáhněte po zážitcích.

Třeba po takových, které se vám doslova nabízejí, stačí jen natáhnout ruku. Například poukaz na únikovou hru v originálním balení může mnohé lidi nejen příjemně překvapit, ale především je to příslib napětí, tajemna a nevšedně stráveného času, na jaký obdarovaný jen tak nezapomene. A třeba si na vlastní kůži vyzkouší něco nového, co ho nabije čerstvou energií. Něco, o čem se nyní poměrně často hovoří, takže je dobré nestát stranou a vyzkoušet si, o co konkrétně jde. V tom případě je tou pravou volbou exit game Pardubice neboli úniková hra Pardubice.

šipky

Tím spíše, pokud je obdarovaná osoba fanouškem počítačových her – hledaček, tak takový dárek jistě uvítá, neboť bude moci zakusit to, co hrdinové na obrazovce počítače, kteří se snaží přijít na kloub tajemství a dostat se z uzavřené místnosti. Jedná se o akci vhodnou pro všechny ty, kteří rádi luští různé záhady, bez ohledu na věk anebo pohlaví člověka.

Skvělé je jistě i to, že na řešení záhad a tajemných šifer nebudete pouze sami, neboť se jedná o týmovou hru a takový tým může mít dva až pět hráčů. A počítejte s tím, že si společně nejen užijete mnoho zábavy, ale tato hra vás také perfektně stmelí, takže je ideální pro posílení týmu, ať už chcete upevnit přátelské vztahy anebo pracovní kolektiv.