Schodiště je základ

Posted on Posted inVýrobky

Schodiště je důležitým prvkem každého poschoďového domu a bez něj by to jenom těžko šlo. Pokud jste koupili starší dům a chystáte přestavbu schodiště, tak se dobře zamyslete, jaké schodiště zvolit. Nové schodiště totiž budete mít na celý život a není dobré dělat ukvapené závěry. Jestliže se jedná o vnitřní schodiště, tak je dobré vybírat takové, které dobře splyne s ostatním nábytkem a dokonale doplní interiér domu. V dnešní době se opět vrací trend, který frčel dříve a to je dřevěné schodiště https://www.fa-havlicek.cz/cs/m-93-drevene-schody. Ovšem oblíbené je také skleněné schodiště, nebo schodiště kombinované.

Schodiště (2)

Dřevěné schodiště je stará dobrá klasika, a pokud si ho necháte udělat od firma fa-Havlíček, tak zaručeně nebudete litovat. Jejich práce je originální a vyznají se ve schodištích a zábradlích jako nikdo jiný. Mimo to si můžete vybrat šprušle, které budou na zábradlí a také si zvolit odstín nátěru. Nejpoužívanější variantou dřeva je buk a dub, který díky letokruhům dokonale dotváří vnitřní prostor. Samozřejmostí je také výběr mezi nosnou konstrukcí. Ta může být sedlová, páteřová, ale také schodiště bez schodnic.

Schodiště

Schodiště skleněné je dobré jak do interiéru, tak do exteriéru a často se využívá v kancelářích, či v obchodních domech. Jejich velkou výhodou je moderní a nadčasový vzhled. Často se můžeme také setkat s domy, které mají celou terasu a schodiště skleněné. Nevýhodou těchto schodů, či zábradlí jsou šmouhy, které se tvoří po doteku. Lze tomu však předejít, pokud zvolíte matnější sklo, na kterém nepůjdou šmouhy vidět. Obchodní domy tento problém neřeší a volí průhledná sklad. Ovšem neřeší ho proto, protože mají dostatek pracovníků, kteří skla mohou leštit.

Pokud tedy přemýšlíte, že vyměníte staré schodiště, které sotva stojí, tak zkuste firma fa-Havlíček. Zaručeně budete s jednáním a s konečnou práci spokojeni a doporučíte tuto firmu i svým přátelům a rodině.