Chcete, aby se s vámi rozešel? Následujte tento postup

Posted on

1.       Nejlepší je, nepouštět svého partnera ke slovu. A ideálně mluvit jenom o vašich zážitcích, o vašem dni, o vás, o vašich přátelích, o vašem úhlu pohledu a také o vás. Zas a znova. Pokud už máte pocit, že nemáte co říct, neváhejte některé věci opakovat. Nezapomeňte se pochlubit úplně vším, co jste udělali správně. A dejte do partnerovi řádně najevo!

konflikt

2.       Neustále mu volejte, stále ho kontrolujte a ideálně s ním buďte v jednom kuse. Všechny koníčky, všechny volnočasové aktivy musí trávit i s vámi.

3.       Nezapomeňte ho přes kamarády pořádně ztrapnit. Pomlouvejte ho a vytáhnete na světlo ty nejtrapnější momenty, které si s partnerem pamatujete, samozřejmě nezapomeňte všem jeho i svým kamarádům říct veškerá zklamání a neúspěchy v jeho životě.

4.       Stěžujte si na něj kamarádkám. Mluvte o tom, jak je špatný partner a jaký je to vlastně neschopný budižkničemu.

5.       Neděkujte mu za žádnou laskavost – a také mu žádnou neoplácejte. Pokud něco chcete, přikažte to. A ať vás ani neřekne říci přitom „prosím“.

6.       Pokud váš partner něco dělá špatně, nezapomeňte ho na to bez okolků upozornit. Nezapomeňte, že se každý z chyb potřebuje poučit, proto byste mu měla pořádně vyplísnit a pak mu detailně, třeba i několikrát za sebou, říct, jak by to měl udělat správně. A dejte si záležet na protáčení očí při tom razení. Dejte mu najevo, že může být šťastný, že s ním vůbec po těch letech ještě jste.

koktejl

7.       Nezapomeňte mu dát najevo, jak je špatný v posteli, když se mu nějaké to představení nepovede, nebo když všechno nejde podle vašich představ, moc krátké nebo nedostatečné. Bylo to na vás moc rychlé? Nezapomeňte si pasivně agresivně postěžovat. Jak jinak by se partner dozvěděl, že dělá něco špatně?
Dodržujte tento seznam a zaručujeme vám, že budete znova single, než byste řekla švec.