Vnitřní krása

Posted on Posted inKrása

Když se řekne slovo krása, spousta z nás, a to především muži vidí v představách štíhlou ženu s dlouhými vlasy, krásnou pletí a dokonalým tělem. Taková žena sice může být velmi atraktivní navenek, ale uvnitř už tak pěkná být nemusí. Samozřejmě to není pravidlem, protože i taková žena může být krásná jak uvnitř, tak i zvenčí. Každá žena, ale i muž touží po kráse většinou je velkou chybou, že krásno vnímáme pouze jako tu vnější skořápku, než to nitro. Protože i člověk, který není příliš hezký, může být uvnitř velmi krásný. Tyto dva pojmy jsou totiž rozdílné, vnitřní atraktivitu můžeme poznat několika způsoby.

vnitřní krása

Záleží na každém z nás jak se dokážeme otevřít ostatním lidem v našem okolí, ale je dobré si pamatovat, že jednou stejně časem každý pozná naši duši ať už chceme nebo ne. Proto určitě nepomáhá žádné přetvařování, jelikož všechno jednou vyjde najevo. Záleží na maličkostech, jak se dokážeme chovat k ostatním, jestli umíme přijmout kritiku, ale také pochvalu. Jestli dokážeme pomoct, když to někdo doopravdy potřebuje nebo se raději otočíme zády. Zda-li umíme dávat lásku, ale také ji přijmout a mnoho dalšího. Je velmi spousta faktorů, které ovlivňují jak náš, tak i život ostatních lidí, kteří jsou naši součástí.
krásná žena

Musíme být spokojení sami se sebou, vnímat se v pozitivním světle, musíme umět chovat k sobě sebelásku, abychom ji vůbec dokázali dávat. Neměli bychom na sebe být extrémně přísní, ale naopak bychom se měli umět i pochválit, popřípadě zkritizovat něco, co se nám nepovedlo. Toto je velmi důležité k tomu, abychom naši vnitřní krásu dokázali ukazovat i navenek a neuzavírat se do sebe, i když nejsme spokojeni se svým tělem, protože krásna není jen naše tělo, vlasy, oči, zuby, dokonalá pleť nebo postava, ale především duše a nitro to je tou nedílnou součástí, která z nás dělá právě toho citlivého a emocí plného člověka.