Potřebujete auto na pár dní?

Posted on Posted inPodnikání

Každý někdy potřebuje mít k dispozici auto, ale ne každému se vyplatí jej vlastnit. S vlastnictvím auta se pojí řada povinností, které samozřejmě nejsou zadarmo. I tak se může každý ocitnout v situaci, kdy by se mu auto hodilo alespoň an pár hodin či dnů. Naše autopůjčovna vám nabízí nejen obsáhlý vozový park, kde najdete osobní auta i dodávky, ale hlavně příznivé podmínky a ceny. Ať už potřebujete dopravit sebe a svou rodinu třeba na svatbu nebo na dovolenou, nebo potřebujete něco přestěhovat, je naše půjčovna vaše správná volba.

Náš vozový park obsahuje nejnovější auta, jako je například Škoda Octavia 4, ale najdete u nás i starší modely pro využití na práci. Kdo potřebuje odvézt větší počet lidí a nepotřebuje rovnou autobus, určitě ocení například náš Ford Transit. Vyberete si auto, které potřebujete, vezmete si sebou doklady, peníze jako vratnou jistinu a za pár hodin můžete odjet s půjčeným autem. Auto dostanete s plnou nádrží, a vrátíte jej taktéž s plnou nádrží. Samozřejmostí jsou všechna pojištění a vynikající technický stav.

auto passat

Chcete vědět jak si naše půjčovna stojí?
Ke srovnání autopůjčoven vám skvěle poslouží porovnání HoppyGo a naší autopůjčovnou https://autopujcovna-milan.cz/porovnani-hoppygo-a-nasi-autopujcovnou/
. V přehledné tabulce najdete všechno, co o půjčovnách potřebujete vědět. Díky tomu se dozvíte:

  1. Kde je možné si auto vyzvednout
  2. Jaké jsou ceny za půjčovné
  3. Kolik lidí může auta řídit
  4. Jak se platí za půjčovné
  5. Zda a jaké jsou příplatky
  6. auto mercedes

A mnoho dalších informací, které vám usnadní výběr autopůjčovny. Naše autopůjčovna vám garantuje, že budete spokojeni jak s autem, tak s našimi cenami. Máte výhodu, že si na našem webu cenu jednoduše spočítáte podle kalkulačky.stačí zadat jaké auto budete chtít a dobu vypůjčení. Ihned budete vědět, kolik peněz si připravíte. Naše ceny jsou natolik nízké, že si u nás možná budete auta půjčovat pravidelně.