Moje technika

Posted on Posted inTechnika

Vždycky jsem si říkala, že technické věci a další technické vymoženosti jsou vždycky moje oblíbené. Protože já jsem ho osobně bych si už bez techniky nedokázala představit život. Já totiž velice ráda sportuji. A doma mám taky opravdu spoustu cvičících strojů, které jsou taky vlastně taková technika, kterou lidé potřebují. Já bych se bez toho neobešla. Sice ano, taky chodím do posilovny, kde to vlastně taky mám. Jenomže opravdu nejlepší je, když to máte doma. Vždycky se nejraději cítím skvěle, když mohu cvičit doma. Protože vím, že se mohu kdykoliv osprchovat anebo si kdekoliv odskočit.

Technika mi moc pomáhá.

A taky velice často pracuji z domu, takže mám doma dva notebooky a jeden tablet, to nepočítám tři mobilní telefony. A jsem totiž velice hodně pracovně vytížená, takže jsem ráda, že mi technika v ledasčem a mnoha věcech ulehčuje celkem život. A jsem taky ráda, že tohle je, jinak bych asi byla bezradná. Myslím si, že opravdu mnoho lidí ocení techniku, která lidem usnadňuje práci, ale ne jenom práci, ale taky třeba život. Vzpomínám si, kdy jsem třeba rychle potřebovala zavolat kamarádce, že k ní nemůžu přijít a nemůžu ji vyzvednout autem. A právě díky mobilnímu telefonu jsem se s ní velice rychle spojila.

Jsem ráda ze technické věci.

Nyní si říkám, kdyby mobilní telefony nebyly, a to ani třeba počítač nebo notebook, tak by tam na mě kamarádka asi čekala úplně zbytečně. Nemohla jsem za ní totiž přijet, protože mě chytly nějaké žaludeční křeče a v tom přeci řídit auto samozřejmě nemůžu. A ještě bych s autem někde vybourala. Já si totiž dávám velmi záležet na tom, abych řídila auto jenom, když jsem v pohodě a celkovém psychickém klidu. netroufla bych si řídit, kdybych byla rozčílená. A to taky používat nějakou techniku v rozčílení? No, u mě to taky nepřipadá v úvahu. A jak jste na tom vy? Co vy a stres? Používali byste složitou techniku, kdyby vám nebylo dobře?