Postavte se stresu čelem

Posted on Posted inVýrobky

Proti stresu existuje celá řada dobrých rad. Samozřejmě je moudré odstranit příčinu, ale ne vždy to jde přímou cestou, a tak snadno, jak bychom si představovali, např. v mezilidských vztazích v rodině a mezi příbuznými. Potřebujeme k tomu mnoho sil a hodí se i některé pomůcky, s nimiž to půjde snáz.

Zkuste to s badmintonembadmintonové rakety Yonex jsou lehké, skladné a můžete si je vzít s sebou na dovolenou nebo na výlet. Nespornou výhodou badmintonu je fakt, že se dá hrát na různém povrchu, který může být i mírně zvlněný či šikmý, travnatý, betonový, asfaltový, anebo písečný a štěrkový. Souprava na badminton se vám hodí při pobytu u moře, na horách, u přehrady, na cyklistickém výletu, na plavbě po řece, na dětském táboře, na pracovním školení a soustředění.

badmintonová raketa a míček

Badminton může zafungovat jako skvělá seznamka, je to vhodná hra pro navázání ? kontaktů na pracovišti, kdy uspořádáte pro vaše kolegy turnaj, anebo jen zábavné hraní rekreační formou. Můžete zkusit badminton jako obdobu rande s partnerem, můžete jej nabídnout dětem, které se tak rychleji seznámí s jinými dětmi, např. na dovolené. Nemůžete tím nic pokazit, ale naopak jen získat, navíc se do krve rychle uvolní hormony štěstí, takže se váš den výrazně vylepší.

badmintonový míček

Zahrajte si hokej nebo fotbal s tenisákem – nemáte-li zrovna přístup k antukovému hřišti, ale máte k dispozici alespoň trochu rovný plácek, můžete přizvat vaše přátele k zábavné show s tenisákem, buď v podobě fotbálku, anebo modifikace pozemního hokeje. Hra s tenisákem vás přenese do jiného světa, zapomenete na trable a soustředíte se na hru, takže si zároveň uvědomíte, že ke štěstí toho není zapotřebí zrovna moc, a rozhodně ne chytrý telefon s přístupem k Internetu. Obojí se dá hrát bez branek, jen s vyznačenými čarami na asfaltovém povrchu, a v podstatě kdekoli.