Má smysl vzít ženu na sportovní utkání?

Posted on Posted inSport

Jsou muži, kteří nemají s kým jít na zápasy, které se konají. Je jedno, jestli mluvíme o hokeji, fotbale či čemkoliv jiném. Bohužel je mnoho mužů, kteří nemají žádné kamarády, nebo takové kamarády, kteří by si našli čas a zašli jednou za čas na nějaký ten zápas. Pokud je ale někdo, koho takový muž může mít, pak je to žena. Je ale otázkou, zda brát ženu na takový zápas.

Někteří muži jsou přesvědčeni, že by jejich ženu něco takového nebavilo a ve výsledku by to s ní bylo o ničem. Jsou ale muži, kteří věří, že i přesto, že žena například není až takový fanoušek, by přeci jen ráda šla a dělala muži společnost.

fotbalový míč

To, že se žena doteď o něco takového, jako je sport, nezajímala, neznamená, že jí to nemůže najednou chytit. Jsou ženy, které pokud něco začne bavit, si jsou schopny nastudovat o dané věci maximum informací a ve výsledku může být taková žena na daný sport větší expert, než samotný muž. I to se může stát.

Pokud tedy váháte, zda koupit lístek jen pro sebe, nebo jestli s sebou vzít i svou ženu, takže byste koupili lístky dva, můžete to vyzkoušet. Určitě za to nic nedáte, pokud koupíte lístek jak pro vás, tak i pro vaši ženu. Pokud to uděláte, pak alespoň zjistíte, zda to na místě bude vaši ženu bavit a podle toho uvidíte, jestli ji koupíte lístek i příště, nebo jestli půjdete příště sami.

fotbalový stadion

Taková žena v případě, že by jí to nebavilo, by pro vás jistě udělala alespoň to, že by vám vystála frontu na pivo a na něco dobré k snědku, protože jak jistě sami moc dobře víte, někdy bývají takové fronty velmi dlouhé a člověk tak může klidně celou třetinu nebo poločas strávit jen tím, že bude čekat, až na něj přijde řada a získá to, pro co si přišel.

Vždy se dá nějak domluvit, takže ve výsledku určitě nebude špatné, pokud se rozhodnete zakoupit dva lístky místo lístku jednoho. Vyzkoušet byste to rozhodně měli, protože nikdy nevíte, kdy budete překvapeni nejen vy, ale i vaše žena.