Kouzlo doteků

Posted on Posted inNezařazené

V masážním erotickém salonu určitě nehledejte stejné služby jako v nočním klubu. Zde najdete mnohem víc. Zde, v doprovodu atraktivní masérky, projdete cestou nespoutané blaženosti. Prožijete sílu doteku a vašim tělem se rozlije slastný pocit uvolnění a vzrušení. Vyberte si a rezervujte dívku, která vás vizuálně okouzlila a vydejte se vstříc novým zážitkům .
labuť z ručníku

Erotická masáž

Před samotnou erotickou masáží vás „vaše“ půvabná masérka doprovodí do luxusní koupelny, kde vám nabídne společnou sprchu. Po příjemně vlhkém osvěžení přichází na řadu samotná masáž, která se provádí s pomocí aromatických olejů dle vašeho výběru. Ve spodním prádle nebo zcela nahá se začne důkladně věnovat celému tělu a nevynechá ani vaše intimní partie. Něžnými doteky se postará o vaše dokonalé uvolnění doprovázené pocitem slastného vzrušení. S blížícím se závěrem erotické masáže, začne masérka věnovat větší pozornost vašemu penisu a to až do samotného vyvrcholení. Vše je zakončeno společnou sprchou.
erotické služby

Nuru masáž

Na rozdíl od klasické erotické masáže je tato japonská masáž daleko intimnější a smyslnější. Využívá se speciálního nuru gelu, který si masérka nanese na své zcela obnažené tělo. Při této masáži „tělo na tělo“ budete cítit každou část její intimity tak intenzivně, že k naprostému vyvrcholení dospějete i několikrát.

Tantrická masáž

Tantrická masáž je perla spirituální erotiky. Vše začíná tantrickými rituály, kdy vás masérka provede technikami dechu a pokusí se energeticky i fyzicky na vás naladit. Při samotné masáži vám nejprve horkými ručníky namočenými v aromatické lázni uvolní celé tělo. Následuje vzrušující masáž teplým olejem, která vám dovolí vystoupit z hranic každodenního života a oddat se na plno podmanivé síle něžných doteků.

Masáž penisu

Masáž penisu, to je třicetiminutový stav absolutní blaženosti. Svůdná masérka se plně věnuje intimním částem vašeho těla. Smyslem masáže penisu je oddalování a znásobení prožitku při orgasmu.

Ať už si vyberete jakoukoliv masáž, zaručeně vás čeká erotický ráj plný něhy a vzrušení, v jehož diskrétnosti se vaše tajné sny a tužby stanou realitou.