A vy ten dům potřebujete nejen na bydlení

Posted on Posted inFinance

Ale také na podnikání. Takové prostory, které jsou jen vaše a nemusíte za umístění své firmy platit nikomu nájemné, je velkou výhrou. Majitel nemovitosti, který má ve svém areálu jednu i více firem, je asi nejspokojenější člověk na planetě. Penízky jdou samy od sebe, něco málo dá na údržbu nemovitosti a nemusí se nějak zvlášť starat. Ale vy potřebujete finanční prostředky na svůj podnikatelský záměr, na nákup potřebných technologií, na výplaty budoucích zaměstnanců, na platbu jejich pojištění, na firemní vozidlo, na propagaci. A to musíte spěchat, konkurence nespí, a to nikdy.

peníze s budíkem

Navíc polovina nemovitosti bude určená na bydlení pro celou vaši rodinu. Rozumné řešení, koho by bavilo platit v nájemním bytě se neustále zvyšující ceny za služby včetně nájmu. Takže potřebujete půjčit finanční prostředky a již jste požádali o půjčku bankovní společnost. Ale tam vám půjčit peníze odmítli. Mohli mít k tomu více důvodu. Jste například v registru dlužníků, protože jste měli dluhy na sociálním a zdravotním pojištění, nebo jste se opozdili se splátkou nějaké částky, či se úředníkům v bance nezdála výše vašeho příjmu. Co tedy dělat nyní, kam se obrátit? Máte možnost, samozřejmě, a to získat nebankovní hypotéky bez registru, u nebankovní společnosti.

peníze za dům

Tady se vás nebudou ptát, zda máte nízký příjem, ani to, že jste vedeni v registru dlužníků, protože jste měli dluhy na sociálním a zdravotním pojištění, nebo jste se někdy v minulosti opozdili se splátkou nějaké částky. Tady máte možnost hypotéku získat bez dlouhého papírování, jen musíte ručit nějakou nemovitostí. Může to být byt, rekreační objekt. Tato nemovitost daná do zástavy je zárukou, že budete půjčku řádně splácet. A to máte možnost splácet i dlouhých třicet let. Takže neváhejte, nyní už víte, že musíte spěchat, máte podnikatelský nápad a bohužel konkurence nespí.