Posezení ve vlastní zahradě se nic nevyrovná

Posted on Posted inVýrobky


Klid, pohoda a příjemně strávené chvíle s rodinou a přáteli. Nikdo vás neruší, jíte a pijete co jste si připravili, a můžete spolu sedět, jak dlouho chcete. Do obýváku se nevejdete a na zahradě žádné posezení nemáte? Můžete se schovat do pergoly Pergoly-trutnov.cz, která je ideálním přístřeším pro rodinné a přátelské sešlosti. U nás si ji můžete snadno sestavit podle toho, co potřebujete. Chcete si jen tak sednout s kávou do zahrady a kochat se okolím, nebo potřebujete víc místa na oslavy a grilování? Máme v nabídce menší i větší kusy, a vy si můžete vybrat to pravé pro vás.

zelený altán

Vybrat si můžete celkovou velikost, typ hranolů, ukotvení i střešní krytinu. Během výběru jednotlivých komponentů uvidíte průběžnou cenu, takže se nemůže stát, že byste nakonec zaplatili víc, aniž byste o tom věděli, či aniž byste měli jakoukoliv šanci cenu ovlivnit. Samozřejmostí je konzultace s námi, rádi vám pomůžeme vybrat nejlepší řešení pro vaši zahradu. Prohlédnout si můžete pergoly v naší nabídce, abyste měli jasnou představu o tom, co si kupujete.

Pergoly máme volně stojící, i ty, které se dají přidělat ke zdi. Tím získáte větší soukromí, klid a také více zabezpečíte pergolu před větrem či deštěm. Jde o skvělý přístřešek, který můžete využít jak k posezení, tak k ukládání věcí. Děrované zástěny je možno ozdobit popínavými rostlinami, což vypadá velmi hezky. Pergola se tak může stát krásnou ozdobou vaší zahrady.

moderní pergola

Na výrobu celého našeho sortimentu používáme pouze vysoce kvalitní dřevo i další komponenty, které splňují normy pro bezpečnost a kvalitu. Pokud byste chtěli realizovat výstavbu pergoly či garáže u vás ještě letos při zahájením letní sezony, měli byste si s objednávkou pospíšit, protože se nám rychle plní termíny. Pokud objednáte zboží později, nemůžeme vám garantovat včasné dodání. Je rovněž třeba počítat s tím, že montáž nelze realizovat za špatného počasí. Nyní nabízíme i slevy, byla by škoda je nevyužít. 🙂