Oblíbené legíny

Posted on Posted inVýrobky

Prakticky každá žena má ve svém šatníku legíny. Legíny jsou univerzálním kouskem a můžete je nosit na sport, na doma, do města nebo při správně zvolené kombinaci i do společnosti. Legíny jsou oblíbené především proto, že mají univerzální nebo dvojí velikost, takže sednou každé ženě. V pase totiž nenajdete žádné zipy a knoflíky. Některé ženy mohou mít problém s výběrem kalhot, a proto jsou pro ně legíny skvělou volbou. Nemusíte se obávat kupovat legíny na různých e-shopech tak, jak je to s nákupem klasických kalhot. Pouze si dejte pozor na výběr materiálu, ze kterého jsou legíny vyrobeny, abyste nebyli po koupi on-line překvapení.

žena u auta

Bavlněné legíny jsou velmi pohodlné a nejvíce je nosíme pro každodenní nošení především v domácím prostředí. Legíny s příměsí elastanu a jiných příměsí získávají lesklejší vzhled a můžeme je nosit i do města či na párty. K legínám se hodím delší trička, tuniky nebo krátké šaty. Legíny jsou také skvělou volbou v případě, že chcete vyrazit do práce v šatech, ale rána bývají ještě chladná. Až se v průběhu dne oteplí, legíny jednoduše sbalíte do své kabelky a můžete vyrazit na cestu domů pouze v šatech. Módním trendem se stávají také legíny push up, jejichž speciální tvar opticky nadzvedává zadeček a hezky ho tvaruje. Tyto legíny koupíte i v jeansovém efektu v mnoha barevných provedeních.

ženy cvičí

Legíny jsou jednoznačně oblíbené i při sportovních aktivitách. Legíny vyrobené ze speciálních materiálů dokážou odvádět pot od pokožky, takže jsou vhodné při všech fyzických aktivitách. Pokud chcete být hvězdou na večírku, poohlédněte se po koženkových legínách, které vypadají velice luxusně. V kombinaci s vysokými podpatky a těsným topem budete za hvězdu. Ať už nosíte legíny kamkoliv, nikdy se nezkoušejte nacpat do menších legín. Vy se do nich sice vejdete, ale těsně upnuté legíny odhalí vaše nedokonalosti, což rozhodně nechcete.