Máte webovky?

Posted on Posted inWww

Zkoušeli jste někdy vyrobit webové stránky? Já ano. Já bych chtěla teďka webové stránky. Ale bohužel jsem je musela vyrobit povinně. A to už ve škole v druhém ročníku střední školy. Ani nevíte, jak to pro mě bylo velmi složité. Věděla jsem pouze, co je to webová stránka. Jinak jsem o tom nevěděla vůbec nic. Chtěla jsem, aby mi někdo pomohl. Jenže to bohužel nešlo. Všichni měli práce nad hlavu. A všichni pracovali na svém programu. Všichni chtěli, aby to měli dokonalé. Jenomže já jsem nevěděla o webových stránkách absolutně nic. A taky jsem hledala na internetu různé postupy. Ovšem to pro mě bylo těžké pochopit.

Počítač je už můj kamarád.

Všechno pro mě bylo velmi složité. A byla jsem z toho velmi nešťastná. Webové stránky a další weby pro mě byly složité. A velmi obtížné to nějak napravit. Natož třeba nějak navrhnout. A proto jsem poprosila svou paní učitelku, aby mi poradila. Bohužel mi učitelka ale jen vydala a byla nešťastná, že jsem nedávala celé dva roky na střední škole pozor.

Spolužáci všemu rozumí.

Teď sice jsem se snažila, ale absolutně mi to nešlo, taky se přiznám, že mě to vůbec nebavilo, a protože mě to nebavilo, tak mě to logicky nešlo pochopit. Chtěla jsem to pochopit. Jenže bohužel to vůbec nešlo. Jen si to zkuste sami. Když vás něco absolutně nebaví, tak se to ani nejde naučit. Já v tom mám velkou praxi. Pokud mě něco vůbec nebaví, tak se to ani nenaučím. Zkoušela jsem o tom číst i odborné časopisy a dvě knihy. Já jsem se taky nic nedozvěděla. Tedy sice ano dozvěděla, ale nebylo mi to nic platné. Vůbec jsem tomu nerozuměla. Ale pak jsem byla ráda, že nakonec mi webové stránky navrhl můj bratr. Taky mu to dalo zabrat. Ale byla jsem ráda, že mám úkol naštěstí hotový. Nakonec všichni jsme byli spokojeni. I moje paní učitelka, která mě za můj úkol s webem velmi pochválila a já byla nadšená, e mám všechno z krku a můžu se věnovat věcem, které mě velmi baví.