Lepící páska vyřeší vaše problémy

Posted on Posted inVýrobky

Alenka chce babičce poslat balík, Barunka si chce vyrobit obal na knihu, Cecilka s Davidem chtějí malovat, Emilce se shrnuje koberec, Filip nechtěně roztrhnul důležitý papír, Gabrielu štvou kabely pod stolem, Hanka má hyperaktivní dítě Ivánka, Josefovi praskla hadice na zalévání zahrady a Karlovi prasklo zpětné zrcátko na autě. Napadá vás, co mají nebo spíše budou mít společného? Ano, budou potřebovat lepící pásku. Alenka zabalí balík do balícího papíru a spoje přelepí modrou, červenou, žlutou nebo možná zelenou lepící páskou, podle nálady. Nebo může zalepit balík lepící páskou s potiskem „křehký“, bude-li babičce posílat něco rozbitného.

balíky

Barunka si nastříhá nějaký pěkný dekorační papír a slepí si originální obal na oblíbenou knihu. Cecilka s Davidem použijí krepovou maskovací pásku, která drží na stěně, ale neodloupne barvu a udělají podle ní krásné rovné linky na stěně. Emilka použije oboustrannou lepící pásku a zafixuje koberec k podlaze, aby nikdo nezakopnul a neublížil si. Filip použije klasickou průhlednou lepící pásku, aby šlo přečíst, co je na roztrženém papíru napsáno. Tahle by neměla chybět v žádné kanceláři. Gabriela slepí dráty pod stolem do jednoho svazku nehlučnou lepící páskou, protože nemá ráda ten zvláštní zvuk při odlepování pásky. A Hanka?

lepící páska

Ta by nejraději své dítě přilepila lepící páskou k židli, ale raději koupí kreativní lepící pásky a vyrobí s Ivánkem nějaké originální ornamenty na ledničce. Josef jako nouzové řešení zalepí hadici omotáním lepící páskou, na barvě mu záležet nebude. Je to provizorní řešení a stejně bude muset koupit novou hadici. Stejně tak i Karel slepí zrcátko, aby se nerozsypalo a dojede na výměnu zrcátka do servisu. Lepící páska je nezbytností pro všechny kanceláře, sklady, ale i domácnosti. Pro každodenní použití, ale i na nouzová řešení krizových situací, na to vše mějte vždy po ruce lepící pásku.