Dovolená Chorvatsko autobusem je stále aktuální a oblíbená

Pokud si náhodou myslíte, že Chorvatsko už vám nemá co nabídnout, neboť tam každým rokem nadšeně míří davy českých, ale také jiných zahraničních turistů, tak se šeredně mýlíte. V Evropě je jen málo tak skvělých letních destinací, které by turistům nabízely tolik pozitiv najednou počínaje přívětivými lidmi a konče příznivými cenami.

dubrovník

Autobusová linka, která vás nezklame

Ale vezměme to pěkně popořadě. To první, co budete muset u každé zahraniční dovolené Chorvatsko autobusem vyřešit je totiž to, jak se na dané místo dostanete. A to je dobré co nejlépe uvážit, neboť na zvoleném způsobu dopravy do velké míry záleží vaše spokojenost s celou dovolenou. Však to všichni dobře známe – stačí jeden nepříjemný moment a dokáže nám to pokazit celkový dojem z celé dovolené. A přesně tak to může dopadnout v případě, zvolíte-li cestu automobilem. Mnoho turistů to tak dělá, protože jsou přesvědčeni, že takový způsob dopravy je pohodlný a levný zároveň, ovšem v tom se mýlí. Pohodlná cesta pro řidiče automobilu, který musí být ve střehu několik hodin po dlouhé stovky kilometrů prakticky neexistuje.

chorvatsko

Tím spíše, když se po celou dobu tísní v kabině svého auta řítícího se velkou rychlostí po dálnici, kde i malá chyba může mít velice nepříjemné následky. Ovšem stačí malá změna a všechno může být jinak. Stačí si zvolit pohodlnou autobusovou dopravu která přímou linkou spojuje velká města České republiky snad se všemi letovisky v Chorvatsku. Pokud se na dovolenou dopravíte pohodlným dálkovým spojem s komfortním vnitřním vybavením zahrnujícím polohovatelná sedadla, bar i toaletu, uvidíte, že se na svou dovolenou skvěle naladíte a u promítaných filmů se budete nejen skvěle bavit, ale vaše cesta vám uteče neskutečně rychle. A pak už vám bude stačit jen pár kroků k tomu, abyste se vykoupali v teplém azurovém moři.