Dovolená Chorvatsko autobusem je stále aktuální a oblíbená

Posted on

Pokud si náhodou myslíte, že Chorvatsko už vám nemá co nabídnout, neboť tam každým rokem nadšeně míří davy českých, ale také jiných zahraničních turistů, tak se šeredně mýlíte. V Evropě je jen málo tak skvělých letních destinací, které by turistům nabízely tolik pozitiv najednou počínaje přívětivými lidmi a konče příznivými cenami.

dubrovník

Autobusová linka, která vás nezklame

Ale vezměme to pěkně popořadě. To první, co budete muset u každé zahraniční dovolené Chorvatsko autobusem vyřešit je totiž to, jak se na dané místo dostanete. A to je dobré co nejlépe uvážit, neboť na zvoleném způsobu dopravy do velké míry záleží vaše spokojenost s celou dovolenou. Však to všichni dobře známe – stačí jeden nepříjemný moment a dokáže nám to pokazit celkový dojem z celé dovolené. A přesně tak to může dopadnout v případě, zvolíte-li cestu automobilem. Mnoho turistů to tak dělá, protože jsou přesvědčeni, že takový způsob dopravy je pohodlný a levný zároveň, ovšem v tom se mýlí. Pohodlná cesta pro řidiče automobilu, který musí být ve střehu několik hodin po dlouhé stovky kilometrů prakticky neexistuje.

chorvatsko

Tím spíše, když se po celou dobu tísní v kabině svého auta řítícího se velkou rychlostí po dálnici, kde i malá chyba může mít velice nepříjemné následky. Ovšem stačí malá změna a všechno může být jinak. Stačí si zvolit pohodlnou autobusovou dopravu která přímou linkou spojuje velká města České republiky snad se všemi letovisky v Chorvatsku. Pokud se na dovolenou dopravíte pohodlným dálkovým spojem s komfortním vnitřním vybavením zahrnujícím polohovatelná sedadla, bar i toaletu, uvidíte, že se na svou dovolenou skvěle naladíte a u promítaných filmů se budete nejen skvěle bavit, ale vaše cesta vám uteče neskutečně rychle. A pak už vám bude stačit jen pár kroků k tomu, abyste se vykoupali v teplém azurovém moři.